Śnieżnica Kasina Wielka - Wierchy Pasierbiec 3-1 (2-0)

1-0 M. Kaleta 27, 2-0 Piotr Kaleta II 41, 3-0 M. Kaleta 77, 3-1 D. Badyla 80.

Sędziował Henryk Ćwik z Limanowej. Widzów 100.

Śnieżnica: S. Kubowicz - G. Popławski, G. Dudzik, M. Skwarczek, K. Kowalczyk - K. Puto (72 T. Kaleta), P. Budacz, A. Jurczak, Piotr Kaleta II - M. Kaleta, G. Łabuz (65 J. Nowak).

Wierchy: Sz. Wiktor - Stanisławczyk, T. Smoter, Twaróg, Jasiński - Biedroń, Halota, Ślimak, D. Badyla - K. Golonka, Peksa.

W pierwszej połowie przewagę miała Śnieżnica, co udokumentowała strzelając dwie bramki. W 27 min M. Kaleta wykorzystał dośrodkowanie Kowalczyka, zaś w 41 min Piotr Kaleta II skutecznie wykończył indywidualną akcję.

Po przerwie gra się wyrównała. W 77 min M. Kaleta dobił strzał Piotra Kalety II i było 3-0. Honorowego gola dla przyjezdnych zdobył D. Badyla. Po jego strzale piłka otarła się od jednego z piłkarzy i zmieniła lot. W efekcie futbolówka poszła w lewy róg bramki, a golkiper rzucił się w prawy.

(RCZ)

Płomień Limanowa - Uran Łukowica 3-1 (2-1)

1-0 Zawada 12, 1-1 K. Pychyrek 30, 2-1 P. Koza 36, 3-1 Twaróg 57.

Zółte kartki: B. Zawada, P. Koza, Grzelak - Wójciak, Marcinowski, Tokarczyk. Czerwona kartka: Tokarczyk 36 (druga żółta). Widzów 50.

Płomień: Sułkowski - A. Koza, B. Zawada, L. Kacki, Grzelak - Dudek, Twaróg, Jurek, P. Koza - R. Kacki, J. Zawada.

Uran: Biskup - K. Pychyrek, Dyrek, Leja (46 S. Pychyrek), Kurzeja (23 Wójciak) - Plata, Marcinowski, Daniel, Tokarczyk - Talarczyk, Marian Król.

Dość szybko prowadzenie objęli gospodarze, gdy Zawada w 12 min przelobował bramkarza Uranu w sytuacji sam na sam. W 30 min po dośrodkowaniu Lei, piłka została wycofana na 20 metr, gdzie uderzył ją skutecznie K. Pychyrek. Jednak niedługo utrzymał się wynik remisowy, gdyż w 36 min P. Koza pokonał bramkarza gości.

Mecz był bardzo brutralny, aż dziw był tylko, że pokazano tylko 1 czerwoną kartkę. W 79 min na boisku doszło do przepychanki, prawie bijatyki, ale mecz zakończono.

(KG, RCZ)

W pozostałych meczach: Słomka Siekierczyna - Sokół II Słopnice 1-2 (0-2), Orkan Niedźwiedź - Limanovia II 3-2 (1-1).

1. Limanovia II 6 12 23-12
2. Śnieżnica 6 13 21-8
3. Płomień 6 13 15-8
4. Orkan 6 11 16-8
5. Sokół II 6 6 11-13
6. Uran 5 6 10-18
7. Wierchy 5 3 10-14
8. Słomka 6 3 7-28

W następnej kolejce spotkań zagrają (2.10): Płomień - Limanovia II, Uran - Sokół II, Słomka - Śnieżnica, Wierchy - Orkan.