Dziurawa obrona

Orkan Szczyrzyc - Karpaty Siepraw 6-5 (1-5) Bramki dla Orkana: Salamon 3, Kulma, Orzeł, Ciastoń. Orkan: Kawula - Wyroba, Orzeł, Łukasik, Barzyk - Mrózek, T. Ciastoń, Pachota, Kulma - Salamon, Gargas oraz M. Przechrzta, Ciężarek, Gargas. Orkan Szczyrzyc pokonał w meczu sparingowym Karpaty Siepraw 6-5. Czwartoligowiec przegrywał do przerwy aż 1-5. Mimo to, dzięki bardzo dobrej postawie w ofensywie, Orkan zdołał w drugiej części gry przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W pierwszej części gry szczyrzycanie popełniali szkolne błędy w obronie. Stąd, mimo optycznej przewagi Orkana, to piłkarze Karpat zdobywali kolejne bramki. Dopiero w drugiej połowie czwartoligowiec zaczął dominować na boisku. Bardzo dobrze w ataku zagrał Salomon, który ustrzelił hat tricka. W drugiej linii nad rywalami wyraźnie górowali: Ciastoń i Pachota. Mecz został rozegrany na obiektach Hutnika Kraków. (JABU), "Dziennik Polski" 2007-02-14