Hokej na lodzie

Juniorzy KTH KM Krynica rozegrali kolejne mecze ligowe. W jednym meczu wygrali rywale z Jastrzębia, w drugim lepsi byli kryniczanie, ale dopiero w rzutach karnych. W pierwszym meczu zespół z Krynicy po dwóch tercjach prowadził dwoma bramkami po golach Tomasza Bulandy i Jana Pajdy. W trzeciej tercji rywale odrobili straty. Tuż przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla Jastrzębia strzelił Artur Olszewski. W drugim meczu, rewanżowym, KTH szybko objęło prowadzenie. W 14 minucie Tomasz Bulanda podwyższył wynik na 2-0. Chwilę później bramkę dla rywali zdobył Wojciech Bąkowski. Kolejne dwadzieścia minut nie przyniosło gola żadnej z drużyn. W trzeciej tercji rywalom udało się wyrównać i mecz zakończył się remisem. Również dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu i dopiero w karnych lepsi okazali się kryniczanie, a zwycięstwo gospodarzom zapewnił Grzegorz Leśniak. W dwumeczu z Czarnymi Jastrzębie drużyna Wojciecha Różany wywalczyła dwa punkty, rywale mogą do swojego konta dopisać punków cztery. KTH KM - Czarne Jastrzębie 2 3 (0-0,2-0,0-3) 1 0 33: 47 T. Bulanda, 2 0 39: 50 Pajda, 2 1 45: 25 Kurzeja, 2 2 50: 42 Dębowski, 2 3 58: 30 Olszewski Sędziowali: T. Radzik, Konar, P. Radzik Kary: 10 min. - Jastrzębie KTH: Marszał; Dudzik, Kiklica, Pajda, T. Bulanda, Leśniak; Nowak, Talanda, Kozak, Bryła, Salamon; Myjak, Rząca JKH Czarne Jastrzębie: Mrula; Lerch, Zawadzki, Brańka, Szczurek, Bąkowski - Kurzeja, Kaim, Olszewski, Frysztacki, Dębowski; Krzak, Sochacki KTH KM - Czarne Jastrzębie 3 2 |(2-1,0-0; 0-1; 0-0) 1 0 Kozak 3, 2 0 T. Bulanda 14, 2 1 Bąkowski 16, 2 2 Dębowski 42, 3 2 Leśniak - rzut karny 65 Sędziowali: T. Radzik, A. Konar, P. Radzik. Kary: KTH 6 min. - Jastrzębie 6 min. KTH: Marszał; Kiklica, Dudzik, Pajda, T. Bulanda, Leśniak; Talanda, Nowak, Kozak, Bryła, Salamon; Myjak, Rząca JKH Czarne Jastrzębie: Mrula; Lerch, Zawadzki, Brańka, Szczurek, Bąkowski; Kurzeja, Kaim, Olszewski, Frysztacki, Dębowski; Krzak, Sochacki Aktualna tabela: 1. SMS II PZHL 6 15 20-9 2. KTH KM Krynica 6 12 24-19 3. Czarne Jastrzębie 6 10 16-17 4. UKH Unia Oświęcim 4 9 29-10 5. MKS Sokoły Toruń 4 7 17-15 6. MOSM Tychy 6 7 21-26 7. GKS Stoczniowiec 6 6 25-27 8. UKS MOSM Bytom 6 0 10-39 Kolejny mecz drużyna KTH KM rozegra w Gdańsku z zespołem Stoczniowca. (JEC) "Dziennik Polski" 2007-10-10