Strzelecki festiwal

Hokej na lodzie. Wysoka wygrana KTH

KS KTH - Stoczniowiec II Gdańsk 12-1 (5-1, 4-0, 3-0)

1-0 Koszarek 3, 0-2 Tyczyński 5, 0-3 Zasadny 13, 0-4 Brocławik 16, 0-5 Piksa 17, 1-5 Rolbicki 18, 0-6 Piksa 23, 0-7 Szoke 28, 0-8 Szoke 33, 0-9 Zasadny 39, 1-10 Szoke 43, 1-11 Iskrzycki 54, 1-12 Szoke 59.

Sędziowali: Sebastian Kryś, Katarzyna Zygmunt, Paweł Radzik. Kary: 4-6. Widzów: 100.

KTH: Artur Ziaja: D. Kruczek, Smreczyński, Zasadny, Koszarek, P. Kruczek; Bogdań, Tyczyński, Żołnierczyk, Szoke, Brocławik; Ćop, Waśko, Iskrzycki, Piska, Horowski; Potoczek, Tomasiak, M. Kruczek, Puławski, Zabawa.

Stoczniowiec II: Rostkowski: Stepokura, Maciulka, Surgut, Ziółkowski, Gliwa; Cichewicz, Tchórzewski, Kaczorowski, Jędrzejczyk, Balcewicz; Olender, Maj, Strużyk, Rolbicki, Szykszyne; Maryniak.

Trzeci mecz z GKS Stoczniowiec II przyniósł kolejne wysokie zwycięstwo. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że KTH ani myśli zwalniać tempa. Pierwsza groźna akcja w trzeciej minucie przyniosła gola po ładnym strzale Koszarka. Później kryniczanie przeprowadzali atak za atakiem, ćwicząc przy okazji różne zagrania taktyczne. Prowadząc 5-0 zespół KTH na chwilę się rozluźnił. Nieporozumienie bramkarza Artura Ziaji z obrońcą wykorzystał Rolbicki, który z najbliższej odległości wepchnął krążek do bramki. Młodzi zawodnicy z Gdańska próbowali coś zrobić, atakując już w tercji obronnej KTH, ale kryniczanie wykorzystywali każdy ich błąd, zdobywając kolejne bramki. Po raz kolejny wysoką skutecznością wykazał się Andrej Szoke, który zdobył cztery bramki, mając na koncie po trzech meczach 10 goli.

Dzisiaj kolejny mecz ze Stoczniowcem, również o godz. 10. (JEC)